Na ZŠ Světlo zavítali učitelé z Portugalska
Od pondělí 13. 4. do středy 15. 4. hostí ZŠ Světlo vzácnou návštěvu – tři pedagogy ze školy Colégio de S. Miguel z portugalské Fátimy. Konkrétně jde o Fernanda Valenteho (náboženství), Helenu Sequeiru (fyzika a chemie) a Sónii Agostinho (přírodopis a zeměpis).
Během svého pobytu se setkávají se žáky všech tříd základní i mateřské školy a navštěvují vyučovací hodiny napříč předměty, jako jsou přírodopis, chemie, výchova ke zdraví, angličtina či náboženství. Pro žáky je tato návštěva skvělou příležitostí procvičit si komunikaci v anglickém jazyce a poznat školní prostředí v jiné evropské zemi.