Velikonoční pečení v AJ

 Dne 31.3.2026 si žáci 6.-7. ročníků v rámci teambuildingu vyzkoušeli v hodinách angličtiny přípravu nekvašeného chleba. Žáci 8. třídy zkusili pečení jidášků. Všem moc chutnalo.
Zhotovení webu dle návrhu: polisek.io